گوشی هوشمند ارزان برای هندی‌ها

7

 

ایتنا- دولت هند، قصد دارد گوشی‌های هوشمند با قیمت کمتر برای ۱میلیارد نفر هندی که تلفن همراه ندارند، روانه بازار کند.

 n00047483-b گوشی هوشمند ارزان برای هندی‌ها موبایل

دولت هند تصمیم دارد تلفن هوشمند ۳۰ دلاری بسازد.

به گزارش ایتنا از مهر به نقل از سی.نت، هنوز یک میلیارد از جمعیت هند صاحب تلفن همراه نیستند. در همین راستا دولت این کشور از تولید کنندگان این محصول درخواست کرده تا تلفن هوشمندی به قیمت کمتر از ۳۰ دلار بسازند.

چندی پیش نیز مقامات دولتی هند به همین دلیل با تولید کنندگان تلفن همراه در این کشور مانند میکروماکس، اینتکس، لاوا و کاربن جلسه‌ای داشتند تا درباره کاهش بیشتر قیمت این محصولات هوشمند مذاکره کنند.

با کاهش قیمت تلفن هوشمند به زیر ۳۰ دلار افراد بیشتری در هند می توانند آن را بخرند. از سوی دیگر گسترش استفاده از تلفن همراه در هند به نفوذ کیف پول‌های تلفن همراه و روش‌های دیگر پرداخت الکترونیک در این کشور منجر می‌شود.

البته ساندر پیچای مدیر ارشد اجرای گوگل نیز به این موضوع اشاره کرده است.

براساس یافته های موسسه تحقیقاتی Counterpoint هند هم اکنون بیش از ۲۶۰ میلیون کاربر تلفن همراه دارد و دومین بازار بزرگ تلفن هوشمند به حساب می‌آید.

درهمین راستا دولت هند به تولید کنندگان محلی فشار وارد می‌کند تا در آینده نزدیک ۲۰ تا ۲۵ میلیون دستگاه تلفن هوشمند را به بازار عرضه کنند.

تبلیغاتوبسایت نیازی نو معرفی کننده مشاغل و کسب و کارها و محصولات و خدمات و تخفیفات انها

 tele-nammer گوشی هوشمند ارزان برای هندی‌ها موبایلمتن خبر این صفحه از وب سایت ایتنا کپی برداری شده است و تمام حقوق آن مربوط به ایتنا می باشد. نیازی نو فقط یک رابط و جمع آورنده اخبار است که اخبار خود را از وب سایت های مرجع بدست می آورد.

میتوانید صفحه اصلی این مطلب را در لینک زیر مشاهده کنید:

لینک منبع: وب سایت ایتنا

نام نویسنده:

تبلیغات