این چهار رنگ رژ لب برای همه مناسب است

6






رژ لب به عنوان یکی از اجزای مهم آرایش زنانه تاثیر زیادی روی زیبایی چهره و تیپ و استایل ما دارد. پس انتخاب رژ لب مناسب نه تنها آرایش چهره بلکه استایل را نیز کامل می‌کند و در واقع به عنوان یک اکسسوری در نظر گرفته می‌شود. انتخاب رنگ مناسب برای رژ لب معمولا کار ساده‌ای نیست و خانم‌ها باید چندین رنگ را امتحان کنند تا بتوانند رنگی را که به صورتشان بیاید پیدا کنند. اما در این میان رنگ‌هایی هستند که همه می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. این چهار رنگ رژ لب به همه می‌آیند.

قرمز پررنگ

قرمز از رنگ‌هایی است که طبق نظر اکثریت کارشناسان مد به همه می‌آید و برای هر تن پوستی نوعی قرمز وجود دارد. قرمز پر رنگ باعث می‌شود چهره شما روشن‌تر دیده شود و خوش رنگ و رو به نظر برسید.

صورتی پر رنگ

این رنگ در اولین نگاه همه توجه‌ها را به شما جلب می‌کند و می‌تواند کامل کننده لباس مجلسی شما باشد. اگر رژ لب صورتی پر رنگ داشته باشید می‌توانید آن را به مقدار کم استفاده کنید تا کم رنگ و طبیعی شود و یا به مقدار زیاد استفاده کنید تا لب‌هایتان پر رنگ و چشم‌گیر شود.

 nars این چهار رنگ رژ لب برای همه مناسب است مد و سبک زندگی

مرجانی پررنگ

طیف مرجانی بین قرمز و صورتی قرار می‌گیرد و جزو رنگ‌هایی است که تقریبا با همه طیف‌های پوست هماهنگی دارد. حتی می‌توانید این رنگ را در کنار قرمز و زرشکی استفاده کرده و به لب‌های خود حجم بدهید.

تبلیغاتوبسایت نیازی نو معرفی کننده مشاغل و کسب و کارها و محصولات و خدمات و تخفیفات انها

 arden این چهار رنگ رژ لب برای همه مناسب است مد و سبک زندگی

زرشکی

فرقی نمی‌کند پوست تیره‌ای داشته باشید یا پوست روشن، رژ لب زرشکی حتما چهره شما را زیباتر خواهد کرد. تن‌های مختلف زرشکی مثل طیف طبیعی لب یا زرشکی با پایه قرمز یا بنفش می‌توانند انتخاب‌های شما برای رژ لب باشند.

 tom_ford1 این چهار رنگ رژ لب برای همه مناسب است مد و سبک زندگی

مطالب مرتبط:

۱- رژ لب مناسب برای هر لباس مجلسی

۲- رژ لب قرمز متناسب با رنگ پوست

۳- رژ لب جامد یا مایع؟ کدام بهتر است؟





 tele-nammer این چهار رنگ رژ لب برای همه مناسب است مد و سبک زندگی



متن خبر این صفحه از وب سایت چی بپوشم کپی برداری شده است و تمام حقوق آن مربوط به چی بپوشم می باشد. نیازی نو فقط یک رابط و جمع آورنده اخبار است که اخبار خود را از وب سایت های مرجع بدست می آورد.

میتوانید صفحه اصلی این مطلب را در لینک زیر مشاهده کنید:

لینک منبع: وب سایت چی بپوشم

نام نویسنده:

تبلیغات